Yeni Başkan İlk Ziyaretini Pandemi Hastanesine Yaptı |Sağlık Havadis | Sağlık Personelinin Gür Sesi |Sağlık Havadis

3 Aralık 2021 - 22:18

Yeni Başkan İlk Ziyaretini Pandemi Hastanesine Yaptı

reklam
Yeni Başkan İlk Ziyaretini Pandemi Hastanesine Yaptı
Son Güncelleme :

29 Haziran 2020 - 20:01

14 views
reklam

Geçen hafta gerçekleşen 6. Genel Kurul sonucunda Konya Sağlık-Sen Şube Başkanlığına seçilen Dr. Ahmet Uzunay ve yönetim kurulu ilk ziyaretini pandemi hastanesine yaparak fedakar sağlık çalışanlarını dinledi.

İlk saha ziyaretlerini gerekli koruyucu tedbirleri alarak Yazır yerleşkesinde bulunan pandemi hastanesine yaptıklarını belirten Başkan Dr. Uzunay; “Yaptığımız ziyaret ile Covid-19 salgını nedeniyle yoğun mesai harcayan pandemi hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulduk” dedi.


Başkan Uzunay açıklamasına şöyle devam etti; “Salgınla mücadelenin gerçek kahramanları olan fedakâr sağlık çalışanlarının her daim yanlarında olacağımızı bilmesini istiyorum. Üyelerimizin bize aktardığı sorunların çözümü için elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan şüpheleri olmasın. Emeklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Koronavirüs ile mücadele gerçekten çok ciddi bir konu. Çok büyük emek istiyor. Salgın ile mücadeleyi sadece sağlık çalışanlarına bırakamayız. Toplumumuzdan kurallara uymalarını tedbirli olmalarını rica ediyorum. Rehavete ve paniğe kapılmadan yapılan resmi açıklamaları dinlemek ve virüse karşı tavsiyeleri titiz bir şekilde uygulamak suretiyle inşallah elbirliği ile bu süreci atlatacağız”.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam