Sağlık çalışanları Ankara'da buluştu |Sağlık Havadis | Sağlık Personelinin Gür Sesi |Sağlık Havadis

21 Ocak 2022 - 11:35

Sağlık çalışanları Ankara’da buluştu

Yoğun iş stresinden biraz olsun uzaklaşmak adına hafta sonu Ankara’ya giden sağlık çalışanları, Anıtkabir’i de ziyaret etti

reklam
Sağlık çalışanları Ankara’da buluştu
Son Güncelleme :

01 Aralık 2021 - 11:15

47 views
reklam

Pandemi döneminde çok çalışan ve yorulan sağlık çalışanları hafta sonu bir araya gelerek Ankara ziyareti gerçekleştirdi ve Anıtkabir’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Mozolosine çelenk bıraktı. Sağlıkçılar, temsilde sorun yaşadıklarını ifade ederek federasyon çatısı altında birleşeceklerini belirtti.

HER İLDEN KATILIM

Ülkemizin değişik şehirlerinde kurulmuş ebe, hemşire, sağlık memuru, anestezi teknikeri, acil tıp teknikleri, laborant, paramedik, radyoloji teknikeri, doktor, fizyoterapist gibi sağlık grubunun temel taşı olan sağlık çalışanları sivil toplum kuruluşları olan derneklerin yöneticileri Ankara’da bir araya geldi. Ankara ziyaretine Tüm Sağlıkta Çalışanlar Derneği (TÜSCAD)öncülüğünde Başkan Metin Altundal, Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği(SAĞLIKÇA) Başkanı Adem Yaman, Çanakkale Sağlık Çalışanları ve Emeklileri Derneği (ÇASEMDER) Başkanı Ulviye Çalıdağ, Sakarya Sağlık Çalışanları ve Emeklileri (SASÇED) Derneği Başkanı Mahmure Çolak, Uşak Tüm Sağlıkta Çalışanlar Derneği Şube Başkanı Fatih Özsoy ile birlikte çok sayıda dernek yöneticileri ve üyeleri katılım sağladı.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam