Bakan Koca sağlık çalışanı sorusuna cevap dahi vermiyor! |Sağlık Havadis | Sağlık Personelinin Gür Sesi |Sağlık Havadis

3 Aralık 2021 - 22:43

Bakan Koca sağlık çalışanı sorusuna cevap dahi vermiyor!

reklam
Bakan Koca sağlık çalışanı sorusuna cevap dahi vermiyor!
Son Güncelleme :

03 Haziran 2020 - 20:56

24 views
reklam

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Bilim Kurulu Toplantısının ardından açıklama yaptı ve soruları yanıtladı. Toplantı sonrasında gazeteciler tarafından sorulan “Sağlık çalışanları eşit işe eşit ücret istiyorlar, bu konuda bir çalışmanız olacak mı? “ sorusuna cevap dahi vermedi.

Koronavirüs salgınının ilk gününden beri şeffaf bir yönetim anlaşıyı uygulayan ve yaptığı günlük bilgilendirmelerle takdir toplayan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca‘nın tüm sorulara özenle cevap verirken sağlık çalışanlarının maddi ve özlük hakları ile ilgili sorulara daha önceki toplantıda da olduğu gibi cevap vermeden geçiştirmesi dikkatlerden kaçmadı.


Adaletsiz döner sermaye ödemeleri, ağır iş yükü, eksik istihdam gibi birçok sorunla karşı karşıya olan ve pandemi sürecinde bu eksikliklere tüm toplumun şahitlik etmesine rağmen, toplumun güvenini sağlamış, gönlünde yer etmiş olan ve sağlık personelinin de umudunu bağladığı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın bu çağrıya duyarsız kalması sağlık çalışanını hayal kırıklığına uğrattı.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam